top of page

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

bffa4aa7.jpg

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W BERLINIE

Olga Martin

+49 171-238-14-95

olga@immolla.com

Eiswaldtstr. 31

12249 Berlin

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ,

Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA PYTANIA

Wiadomość została wysłana!

Wysyłając wiadomość zgadzają się Państwo na przetwarzanie Waszych danych w celu przesłanie oferty. Informacje dotyczące przetwarzania informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

ELEGANCKI APARTAMENT NA SPRZEDAŻ

NAD POLSKIM MORZEM

W MIELNIE

Nowocześnie zaprojektowany apartament na sprzedaż w Mielnie

238.272 €

Marzy Ci się pobyt nad morzem? W elegancko urządzonym apartamencie, gdzie możesz spędzić weekend pełen relaksu, a w czasie kiedy Ty nie korzystasz z apartamentu, mieszkanie zarabia samo na siebie?

W ofercie mamy do sprzedaży apartament w nowo wybudowanym budynku nad polskim morzem w Mielnie. Mieszkanie położone jest na II piętrz i ma łącznie 46 m2. Składa się z nowocześnie zaprojektowanego salonu, aneksu kuchennego, sypialni i eleganckiej łazienki. Apartament wyposażony jest także w taras, na którym rano będzie można pić kawę delektując się delikatną morską bryzą. Do dyspozycji jest także miejsce postojowe na zewnętrznym parkingu. 

BUDYNEK

Apartament znajduje się w nowo wybudowany budynku w pierwszej linii brzegowej. Położony jest w turystycznej miejscowości nad polskim morzem w Mielnie. Nowocześnie urządzony budynek znajduje się przy piaszczystej plaży. W całym kompleksie znajdują się basen zewnętrzny i basen wewnętrzny, siłownia, sauna, sala konferencyjna, restauracja i całodobowa recepcja.

INWESTYCJA

Apartament nad polskim morzem w Mielnie może być wynajmowany turystom przez profesjonalną firmę, która zadba o odpowiednią obsługę klienta, tak, że nie będziesz się musiał o nic martwić. W tym momencie wynajem dla turystów zapewnia przychód na poziomie 4-5% wartości apartamentu rocznie.

LOKALIZACJA

Mielno, to urokliwa nadmorska miejscowość w powiecie koszalińskim z promenadą, pięknym centrum, wieloma nowymi willami, hotelami i apartamentami. Jest wyjątkowo położona na wąskim cyplu pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno. Miejscowość zachwyca szerokimi, piaszczystymi plażami, gdzie można spacerować nad polskim morzem. Z jednej strony jest to miejsce turystyczne, z drugiej strony zachwyca spokojnym urokiem małej nadmorskiej miejscowości. W niedalekiej odległości (12 km) znajduje się słynny nadmorski kurort - Koszalin, gdzie można zorganizować sobie wspaniałą wycieczkę.

 

Odległość od Mielna:

* Berlin / Porty lotnicze 302 km

* Usedom / Ahlbeck 158 km

Samochodem drogą nadbrzeżną lub krajową 6 / E 28

66026-Dune C 203_31
66026-Dune C 203_28
66026-Dune C 203_24
66026-Dune C 203_21
66026-Dune C 203_05
66026-Dune C 203_03