WYNAJEM

NIERUCHOMOŚCI 

W BERLINIE

Jeśli chcesz wynająć swoją nieruchomość, z chęcią pomogę Ci. 

Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości w Niemczech.

PROFESJONALNIE WYNAJMĘ TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ

DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ MI TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

KOMUNIKACJA W

5 JĘZYKACH

Jako pośrednik nieruchomości w Berlinie pomagam moim klientom sprzedać ich mieszkanie lub dom w pięciu językach obcych 

(niemieckim, włoskim, hiszpańskim, angielskim i oczywiście polskim).

PROFESJONALNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI

 

 

W wynajmie bardzo ważna jest dobra wycena nieruchomości. Na bieżąco śledzę ceny nieruchomości w Berlinie i w Niemczech, dlatego z chęcią podejmę się wyceny Twojej nieruchomości.

PRZYGOTOWANIE UMOWY WYNAJMU NIERUCHOMOŚCI

Przygotuję umowę wynajmu nieruchomości, w której najważniejszy będzie Twój interes. Potem omówię ją z Tobą, aby było jasne, że wiesz jaki dokument podpisujesz. Jest to tak ważne, ponieważ niemieckie prawo różni się od polskiego.

Zgłoszenie nieruchomości do wynajmu

Wypełnij formularz, a przedstawię Ci ofertę współpracy.

Nieruchomość do wynajmu
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Olga Martin z siedzibą przy Naugarder Str. 39 w 10409 Berlinie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dziękujemy za przesłanie oferty! Wkrótce skonaktujemy się

z Państwem!

 

Pośrednictwo w

wynajmie

nieruchomości w Berlinie

Na codzień zajmuję się wynajmem nieruchomości w Berlinie. Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości w Niemczech. Mam wieloletnie doświadczenie oraz narzędzia, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzę cały proces wynajmu, od utworzenia profesjonalnej oferty nieruchomości, przez pokazanie, aż po przekazanie nieruchomości nowemu wynajmującemu. Wynajmuję nieruchomości w Berlinie i okolicach. 

Posrednik nieruchomosci Berlin.jpg

Jak będzie przebiegała nasza współpraca? 

KROK 1

SPOTKANIE Z POŚREDNIKIEM NIERUCHOMOŚCI

​Każdą współpracę z moimi klientami rozpoczynamy od dłuższej rozmowy. ​Pierwsze spotkanie zazwyczaj odbywa się w nieruchomości, którą chcesz wynająć w Berlinie.

Jeśli mieszkasz z dala od nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż, wszelkie formalności możesz załatwić przez telefon i korespondencyjnie.

W czasie spotkania porozmawiamy przede wszystkim na temat Twoich oczekiwań.

 

Przeanalizuję niezbędną do sprzedaży dokumentację. Przygotuję materiały potrzebne do wyceny nieruchomości, a także do zrobienia oferty. Na miejscu wykonam zdjęcia profesjonalnym aparatem i zmierzę nieruchomość w celu stworzenia planu mieszkania. Następnie zbiorę wszystkie informacje techniczne potrzebne do publikacji, takie jak metraż, pomieszczenia przynależne, wysokość opłat i inne. Oczywiście porozmawiamy o cenie ofertowej wynajmowanej nieruchomości - od tego zaczynam układanie strategii marketingowej. Każde spotkanie na przyjęcie nieruchomości do mojej oferty kończy się zawarciem umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która jest podstawą moich późniejszych działań.

Wynajem nieruchomosci w Berlinie
Jak wynająć nieruchomość w Berlinie?

KROK 2

PRZYGOTOWANIE I PUBLIKACJA OFERTY

Po rzetelnej wycenie, przedstawię Ci konkretną strategię wynajmu nieruchomości w Berlinie. Następnie zajmę się stworzeniem kompletnej oferty nieruchomości. Zostanie ona oparta o opis po polsku i po niemiecku, a także materiał zdjęciowy i rzut nieruchomości. Ważnym punktem jest przedstawienie oferty w ciekawy i korzystny sposób. Gotowa oferta zostanie opublikowana na najbardziej popularnych portalach ogłoszeniowych w Niemczech, a także wyślę ją do bazy potencjalnych zaintersowanych.

KROK 3

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI

Jako agent nieruchomości w Berlinie, umawiam się często na spotkania z klientami w różnych porach dnia, od wczesnego rana do późnego wieczoru, a także w weekendy. Nie musisz w nich uczestniczyć. Oszczędzaj swój czas, a ja zajmę się pokazaniem nieruchomości, przekazaniem informacji i przyjęciem od klienta oferty wynajmu. 

Wynajem mieszkania w Berlinie
Jak wynajac mieszkanie w Berlinie

KROK 4

SPRAWDZENIE WIARYGODNOŚCI NAJEMCY

Bardzo ważnym elementem wynajmu nieruchomości w Niemczech jest sprawdzenie dokumentów przygotowanych przez najemcę. Podczas sprawdzania zaintersowanych najmem będę na bieżąco informować Cię o postępach. O tym, że moje działania są skuteczne potwierdza wysoki próg wynajmu mieszkań w Berlinie. Ostateczna decyzja o przyjęciu lub odrzuceniu oferty najmu nieruchomości należy zawsze do Ciebie. W momencie, gdy zaakceptujesz cenę i pozostałe warunki najmu, przygotuję niezbędne dokumenty i wyjaśnię, co będzie potrzebne z Twojej strony.

KROK 5

WYNAJEM I PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI

Będę towarzyszyć Ci podczas całego procesu wynajmu. Po zakończeniu formalności i rozliczeniu płatności umówionej ceny, pozostanie jeszcze tylko spisać protokół zdawczo-odbiorczy i przekazać nieruchomość nowemu najemcy.

Wynajem nieruchomości jeszcze nigdy nie był tak prosty. Zaufało mi już setki zadowolonych klientów. Celem umówienia spotkania proszę o kontakt telefoniczny pod numerem:

+49 171-238-14-95.

Umowa wynajmu mieszkania Niemcy

Usługi pośrednika nieruchomości w Berlinie:

 • Obliczenie wartości nieruchomości

 • Przygotowanie oferty i certyfikatu energetycznego

 • Prezentacja oferty w portalach internetowych

 • Wysłanie oferty do grupy potencjalnych klientów

 • W razie potrzeby reklama w lokalnych czasopismach i magazynach

 • Kontakt z zainteresowanymi najemcami

 • Planowanie terminów oględzin nieruchomości z potencjalnymi klientami

 • Sprawdzenie wiarygodności i zdolności kredytowej najemcy

 • Sporządzenie umowy wynajmu 

 • Negocjacja warunków umowy

 • Przygotowanie protokołu zdawczo-odbiorczego

Posrednik nieruchomosci Berlin

Wybór agencji nieruchomości przez wynajmującego nieruchomość

 

Wynajem nieruchomości w Berlinie może być łatwy i przyjemny, pod warunkiem, że wybierzemy kogoś kto będzie w stanie znaleźć odpowiedniego i rzetelnego najemcę. Na co należy zwrócić uwagę wybierając agenta nieruchomości, któremu powierzymy wynejem naszego mieszkania?

Agencja nieruchomosci Berlin
Dobry pośrednik nieruchomości

 

Nieruchomość przeznaczona pod wynajem jest atrakcyjną ofertą, wzbudzającą zainteresowanie poszukujących ofert mieszkań. Aby trafić do odpowiedniej grupy odbiorców warto skorzystać z opieki profesjonalnego biura nieruchomości w Berlinie. 

 

Dzięki niej oferta zyska odpowiednią formę, zachęcającą do kontaktu osoby odpowiedzialne, o ustabilizowanej sytuacji finansowej. Przygotowanie ogłoszenia pod kątem technicznym wymaga sporo zaangażowania i środków, dlatego tak ważna jest właściwa promocja, skutkująca szybkim i pewnym wynajmem.

Posrednik nieruchomosci Niemcy
Posrednik wynajem mieszkania Niemcy
Przygotowanie formalności

 

Formalności, związane z obsługą oferty: oględziny z potencjalnymi wynajmującymi, przygotowanie umowy wynajmu, protokołu zdawczo - odbiorczego, uwzględniającego stan liczników oraz jeżeli wyrażamy zgodę na meldunek, umowy z dostawcami mediów są czasochłonne. Oferta agencji nieruchomości obejmuje kompleksową obsługę transakcji wynajmu nieruchomości w Berlinie, odciążając właściciela w sprawach formalno - prawnych. Wybierając rzetelną agencję nieruchomości w Niemczech, legitymującą się doświadczeniem oraz dużą bazą kontaktów, możesz zaufać profesjonalizmowi, dzięki któremu wynajem nieruchomości stanie się miłym spotkaniem, podczas którego podpiszesz umowę najmu

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

 

Po pierwsze mam odpowiednie wykształcenie, przygotowanie zawodowe i doświadczenie w obrocie nieruchomościami, a także znajomość prawa niemieckiego. Biegle władam językiem niemieckim, angielskim, włoskim, hiszpańskim i oczywiście polskim :). Mogę poszczycić się tytułem wykwalifikowanego maklera i posiadam nie tylko odpowiednie przeszkolenie, ale także licencję pośrednika nieruchomości. Obrót nieruchomościami związany jest także ze znajomością obowiązującego prawa cywilnego w Niemczech, w czym także służę pomocą. Prawo niemieckie różni się od polskiego, dlatego trzeba pamiętać o jego specyfice, aby uniknąć przykrych i kosztownych konsekwencji.

 

Po drugie na bieżąco sprawdzam informację dotyczące aktualnej specyfiki niemieckiego rynku nieruchomości, co sprawia, że możesz mieć stuprocentową pewność co do rzetelności wyceny i transakcji.

 

Po trzecie na rynku niemieckim działam od wielu lat, podczas których zdążyłam zgromadzić wokół siebie grono znakomitych fachowców z branży prawnej, architektonicznej i budowlanej.

 

Wszystkie te elementy przekładają się na odpowiednio dużą liczbę zadowolonych klientów. Jeżeli chcesz umówić się na konsultację w sprawie wynajmu nieruchomości w Berlinie, zgłoś się za pomocą poniższego formularza.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

bffa4aa7.jpg

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W BERLINIE

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ,

Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA PYTANIA