top of page

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

bffa4aa7.jpg

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W BERLINIE

Olga Martin

+49 171-238-14-95

olga@immolla.com

Eiswaldtstr. 31

12249 Berlin

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ,

Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA PYTANIA

Wiadomość została wysłana!

Wysyłając wiadomość zgadzają się Państwo na przetwarzanie Waszych danych w celu przesłanie oferty. Informacje dotyczące przetwarzania informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WYNAJEM

NIERUCHOMOŚCI 

W BERLINIE

Jeśli chcesz wynająć swoją nieruchomość, z chęcią pomogę Ci. 

Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości w Niemczech.

PROFESJONALNIE WYNAJMĘ TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ

DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ MI TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

KOMUNIKACJA W

5 JĘZYKACH

Jako pośrednik nieruchomości w Berlinie pomagam moim klientom sprzedać ich mieszkanie lub dom w pięciu językach obcych 

(niemieckim, włoskim, hiszpańskim, angielskim i oczywiście polskim).

PROFESJONALNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI

 

 

W wynajmie bardzo ważna jest dobra wycena nieruchomości. Na bieżąco śledzę ceny nieruchomości w Berlinie i w Niemczech, dlatego z chęcią podejmę się wyceny Twojej nieruchomości.

PRZYGOTOWANIE UMOWY WYNAJMU NIERUCHOMOŚCI

Przygotuję umowę wynajmu nieruchomości, w której najważniejszy będzie Twój interes. Potem omówię ją z Tobą, aby było jasne, że wiesz jaki dokument podpisujesz. Jest to tak ważne, ponieważ niemieckie prawo różni się od polskiego.

Agencja nieruchomosci Berlin
Opinia

 

Z czystym sumieniem możemy polecić pomoc Pani Olgi Ziętek.

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Olgi, jej zaangażowania i podejścia do klienta. Jest bardzo sympatyczną i miłą osobą. Dzięki jej pracy wynajem mieszkania w Berlinie przebiegł bezproblemowo i szybko. Pani Olga pomogła nam znaleźć najlepszych najemców. 

 

- Katarzyna i Paweł Olszewscy

Sprzedaz domu Berlin

Pośrednictwo w

wynajmie

nieruchomości w Berlinie

Na codzień zajmuję się wynajmem nieruchomości w Berlinie. Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości w Niemczech. Mam wieloletnie doświadczenie oraz narzędzia, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzę cały proces wynajmu, od utworzenia profesjonalnej oferty nieruchomości, przez pokazanie, aż po przekazanie nieruchomości nowemu wynajmującemu. Wynajmuję nieruchomości w Berlinie i okolicach. 

Posrednik nieruchomosci Berlin.jpg

Jak będzie przebiegała nasza współpraca? 

KROK 1

SPOTKANIE Z POŚREDNIKIEM NIERUCHOMOŚCI

​Każdą współpracę z moimi klientami rozpoczynamy od dłuższej rozmowy. ​Pierwsze spotkanie zazwyczaj odbywa się w nieruchomości, którą chcesz wynająć w Berlinie.

Jeśli mieszkasz z dala od nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż, wszelkie formalności możesz załatwić przez telefon i korespondencyjnie.

W czasie spotkania porozmawiamy przede wszystkim na temat Twoich oczekiwań.

 

Przeanalizuję niezbędną do sprzedaży dokumentację. Przygotuję materiały potrzebne do wyceny nieruchomości, a także do zrobienia oferty. Na miejscu wykonam zdjęcia profesjonalnym aparatem i zmierzę nieruchomość w celu stworzenia planu mieszkania. Następnie zbiorę wszystkie informacje techniczne potrzebne do publikacji, takie jak metraż, pomieszczenia przynależne, wysokość opłat i inne. Oczywiście porozmawiamy o cenie ofertowej wynajmowanej nieruchomości - od tego zaczynam układanie strategii marketingowej. Każde spotkanie na przyjęcie nieruchomości do mojej oferty kończy się zawarciem umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która jest podstawą moich późniejszych działań.

Wynajem nieruchomosci w Berlinie
Jak wynająć nieruchomość w Berlinie?

KROK 2

PRZYGOTOWANIE I PUBLIKACJA OFERTY

Po rzetelnej wycenie, przedstawię Ci konkretną strategię wynajmu nieruchomości w Berlinie. Następnie zajmę się stworzeniem kompletnej oferty nieruchomości. Zostanie ona oparta o opis po polsku i po niemiecku, a także materiał zdjęciowy i rzut nieruchomości. Ważnym punktem jest przedstawienie oferty w ciekawy i korzystny sposób. Gotowa oferta zostanie opublikowana na najbardziej popularnych portalach ogłoszeniowych w Niemczech, a także wyślę ją do bazy potencjalnych zaintersowanych.

KROK 3

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI

Jako agent nieruchomości w Berlinie, umawiam się często na spotkania z klientami w różnych porach dnia, od wczesnego rana do późnego wieczoru, a także w weekendy. Nie musisz w nich uczestniczyć. Oszczędzaj swój czas, a ja zajmę się pokazaniem nieruchomości, przekazaniem informacji i przyjęciem od klienta oferty wynajmu. 

Wynajem mieszkania w Berlinie
Jak wynajac mieszkanie w Berlinie

KROK 4

SPRAWDZENIE WIARYGODNOŚCI NAJEMCY

Bardzo ważnym elementem wynajmu nieruchomości w Niemczech jest sprawdzenie dokumentów przygotowanych przez najemcę. Podczas sprawdzania zaintersowanych najmem będę na bieżąco informować Cię o postępach. O tym, że moje działania są skuteczne potwierdza wysoki próg wynajmu mieszkań w Berlinie. Ostateczna decyzja o przyjęciu lub odrzuceniu oferty najmu nieruchomości należy zawsze do Ciebie. W momencie, gdy zaakceptujesz cenę i pozostałe warunki najmu, przygotuję niezbędne dokumenty i wyjaśnię, co będzie potrzebne z Twojej strony.

KROK 5

WYNAJEM I PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI

Będę towarzyszyć Ci podczas całego procesu wynajmu. Po zakończeniu formalności i rozliczeniu płatności umówionej ceny, pozostanie jeszcze tylko spisać protokół zdawczo-odbiorczy i przekazać nieruchomość nowemu najemcy.

Wynajem nieruchomości jeszcze nigdy nie był tak prosty. Zaufało mi już setki zadowolonych klientów. Celem umówienia spotkania proszę o kontakt telefoniczny pod numerem:

+49 171-238-14-95.

Umowa wynajmu mieszkania Niemcy