top of page

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

bffa4aa7.jpg

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W BERLINIE

Olga Martin

+49 171-238-14-95

olga@immolla.com

Eiswaldtstr. 31

12249 Berlin

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ,

Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA PYTANIA

Wiadomość została wysłana!

Wysyłając wiadomość zgadzają się Państwo na przetwarzanie Waszych danych w celu przesłanie oferty. Informacje dotyczące przetwarzania informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

3- POKOJOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

BERLIN WEDDING

Wynajęte mieszkanie na sprzedaż w Berlinie

SPRZEDANE!

W ofercie do sprzedaży mamy mieszkanie w Berlinie, które położone jest w czteropiętrowym budynku, który został wybudowany w około 1928 roku. To przestronne trzypokojowe mieszkanie ma wielkość 65,11 m2. Znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni, korytarza i balkonu. 

Wraz z zakupem zostanie przejęta istniejącą umowę najmu. Obecnie mieszkanie jest wynajęte, roczny czynsz netto to 4.094,16 €.

 

POŁOŻENIE

 

Mieszkanie położone jest w tak zwanym Brüsseller Kiez na Weddingu. Naprzeciwko kliniki Charité Campus Virchow Clinic. Tylko 2 minuty dzielą nas od stacji metra U9 U-Bhf Amrumer Straße. Tylko 10 minut na piechotę dzieli nas od Leopoldplatz, na którym znajdują się różnorodne sklepy, restauracje i kawiarnie. 

 

Ta część Weddingu, nazwa na cześć belgijskiej stolicy słynie ze starych i pięknych budynków, które powstały przed pierwszą wojną światową lub w latach dwudziestych ubiegłego wieku. W tej dzielnicy znajdziemy kilka przyjemnych miejsc jak na przykład Browar Vagabund. Niedawno odnowiony plac Zeppelinplatz przyciąga spacerowiczów, a także znajdujący się w pobliżu plac zabaw. W każdą środę i w sobotę na ulicy Genter Straße odbywa się cotygodniowy targ. To właśnie tu znajduje się Beuth-Hochschule, która przyciąga około 12.000 studentów, zajmujących się nauką ścisłą. Pomimo bezpośredniego sąsiedztwa uniwersytetu nauk stosowanych i otoczeniu ważnych dróg komunikacyjnych Brüsseller Kiez jest zaskakująco cichy i zielony. 

 

DODATKOWE INFORMACJE:

 

Ogrzewanie: Ogrzewanie centralne

Certyfikat energetyczny: 125,8 kWh/(m2a)

 

Proszę o kontakt mailowy w celu umówienia się na spotkanie.

 

Wraz z zakupem zostanie przejęta istniejącą umowę najmu. Roczny czynsz netto wynosi 4.094,16 €.

 

Wszystkie dane opierają się wyłącznie na informacjach, które zostały nam przekazane przez naszego sprzedającego. Nie ponosimy odpowiedzialności za kompletność, dokładność i aktualność tych informacji. Jeśli nieruchomość, którą właśnie Państwo widzą, jest już Wam znana, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie. Przekazanie tego exposé osobom trzecim bez naszej zgody może skutkować roszczeniami o odszkodowanie. We wszystkich innych aspektach zastosowanie mają nasze Ogólne Warunki Handlowe.

Mieszkanie do kupna Berlin
Mieszkanie do sprzedania Berlin
Mieszkanie na sprzedaż Wedding
Plan mieszkania Wedding
Skontaktuj się z mną, jeśli jesteś zaintersowany ofertą kupna mieszkania

Dziękujemy za przesłanie!

Acemire ALCA.png
Zapisz się do newslettera!
i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami!

Prosimy o potwierdzenie newslettera przez e-mail.

bottom of page