top of page

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

bffa4aa7.jpg

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W BERLINIE

Olga Martin

+49 171-238-14-95

olga@immolla.com

Eiswaldtstr. 31

12249 Berlin

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ,

Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA PYTANIA

Wiadomość została wysłana!

Wysyłając wiadomość zgadzają się Państwo na przetwarzanie Waszych danych w celu przesłanie oferty. Informacje dotyczące przetwarzania informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

Dzialka na sprzedaż Niemcy.jpg

KOMERCYJNA DZIAŁKA NA SPTRZEDAŻ 
STRASBURG 
(Uckermark)

Działka komercyjna na sprzedaż
Wismarer Weg, 17335 Strasburg (Uckermark)
140.000 Euro

Do sprzedaży jest działka przemysłowa położona w mieście Strasburg (Uckermark). Działka ma 13 749 m2. Część działki oznaczona jest jako M, czyli różna zabudowa, część oznaczona jest jako A, czyli pole uprawne.

Działka jest utwardzona nawierzchnią bitumiczną i płytami drogowymi. Znajduje się tam hala o wielkości 30 x 16 m. Hala była przez wiele lat używana jako zbiór makulatury. W hali jest prąd.

Pozostałe informacje

 

Wszystkie dane opierają się wyłącznie na informacjach przekazanych nam przez naszego sprzedającego nieruchomość. Nie ponosimy odpowiedzialności za kompletność, poprawność i aktualność tych informacji. Przekazanie tego exposé osobom trzecim bez naszej zgody może skutkować roszczeniami o pośrednictwo lub odszkodowania. We wszystkich pozostałych aspektach obowiązują nasze Ogólne Warunki Handlowe.

Oferta ta podlega prowizji dla kupującego. Prowizja dla kupującego w wysokości 7,14% ceny zakupu, w tym 19% VAT, jest naliczana i należna po notarialnym zawarciu umowy kupna. Płatne po podpisaniu umowy kupna u notariusza na rzecz Olga Martin Immobilien. Podatek od przeniesienia własności gruntu, koszty notarialne i koszty prowadzenia księgi wieczystej ponosi kupujący.

 

Dzialka na sprzedaż Niemcy
Acemire ALCA.png
Zapisz się do newslettera!
i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami!

Prosimy o potwierdzenie newslettera przez e-mail.

bottom of page