top of page

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

bffa4aa7.jpg

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W BERLINIE

Olga Martin

+49 171-238-14-95

olga@immolla.com

Eiswaldtstr. 31

12249 Berlin

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ,

Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA PYTANIA

Wiadomość została wysłana!

Wysyłając wiadomość zgadzają się Państwo na przetwarzanie Waszych danych w celu przesłanie oferty. Informacje dotyczące przetwarzania informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

BERLIN

DZIELNICA

CHARLOTTENBURG - WILMERSDORF

Mieszkanie na sprzedaz Berlin.jpg

Mieszkanie na sprzedaż w Berlinie - Wilmersdorf
Rudolstädter Str. 24, 10713 Berlin

Mieszkanie urządzone przez miłośniczkę historii sztuki. Na szarej ścianie jak z hiszpańskiego muzeum Prado, wiszą reprodukcje znanych dzieł sztuki.

Mieszkanie na sprzedaz Berlin_edited.jpg

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajduje się w zadbanym, bloku wybudowanym w 1962 r. Powierzchnia wynosi ok. 52 m2.

Winda prowadzi na 4 piętro. Mieszkanie jest przestronne, a pokoje dobrze zaprojektowane.

Mieszkanie składa się z jasnej sypialni i dużego pokoju połączonego z kuchnią. Z salonu jest wyjście na bardzo słoneczny balkon. Łazienka składa się z prysznica, umywalki i toalety. Do dyspozycji jest piwnica. Wokół domu znajdują się liczne bezpłatne miejsca parkingowe. Do mieszkania nie przynależy miejsce postojowe. Mieszkanie jest dostępne do natychmiastowego zamieszkania.

 

 

_edited.jpg
Mieszkanie na sperzedaż Berlin_edited.jp

Świadectwo energetyczne dla budynków mieszkalnych

Wskaźnik zużycia energii: 109 kWh/(m2 a)

Klasa efektywności energetycznej: D

Źródło energii: ogrzewanie centralne

Rok budowy: 1962

Rok budowy generatora ciepła: 1996

 

Czynsz do wspólnoty: 259,94 €

Mieszkanie do kupna Berlin_edited.jpg

POŁOŻENIE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W BERLINIE

Ogromnym plusem mieszkania jest świetna lokalizacja. Mieszkanie położone jest w dzielnicy Berlin-Wilmersdorf, zaledwie 2 minuty spacerem od placu Heidelberger Platz.

Właśnie tu znajduje się najbardziej popularny w Berlinie S-Bahn S41/42. Linią metra nr 3 w 9 minut dojedziesz do KaDeWe. Do zjazdu z autostrady A100 można dojechać samochodem w ciągu jednej minuty.

Przy Heidelberger Platz znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do codziennych potrzeb: sklepy, restauracje, piekarnie, kawiarnie, przedszkola, szkoły, gabinety lekarskie i popularny basen: Stadtbad Wilmersdorf. Zaledwie 50m od mieszkania znajduje się idylliczne jezioro Fennsee, które zaprasza do spacerów i odpoczynku. Popularny park Volkspark, z licznymi placami zabaw i boiskami, szlakami turystycznymi i trawnikami do opalania, przylega od zachodu do jeziora Fennsee i jest zielonymi płucami Wilmersdorfu.

Dom na sprzedaż.jpg

POZOSTAŁE INFORMACJE

Wszystkie dane opierają się wyłącznie na informacjach dostarczonych nam przez naszego klienta. Nie ponosimy odpowiedzialności za kompletność, dokładność i aktualność tych informacji. Wynajem pośredni jest zastrzeżony. Jeśli nieruchomość, jest już Państwu znana, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie. Przekazanie tego exposé osobom trzecim bez naszej zgody może skutkować roszczeniami o odszkodowanie. We wszystkich innych aspektach zastosowanie mają nasze Ogólne Warunki Handlowe.

 

Ta oferta jest objęta prowizją dla kupującego. W przypadku zakupu nieruchomości, należna będzie prowizja pośrednika w wysokości 3,57% (w tym VAT) ceny zakupu. Sprzedający płaci nam również w tej samej wysokości. Prowizja jest naliczana i należna w momencie zawarcia umowy przez notariusza na rzecz Olga Martin Immobilien. Koszty związane z podatkiem od przeniesienia własności, notariuszem i ewidencją gruntów ponosi kupujący.

Umów się na oglądanie mieszkania

Olga Martin

Licencjonowany pośrednik nieruchomości w Berlinie

+49 171-238-14-95

Moją specjalizacją jest zakup, wynajem i sprzedaż nieruchomości w Berlinie i Niemczech. Pomagam moim klientom przejść bezpiecznie przez każdy etap kupna. 

Pracuję w pięciu językach: niemieckim, angielskim, włoskim, hiszpańskim i oczywiście polskim.

Posrednik nieruchomosci Berlin.jpg
Acemire ALCA.png
Zapisz się do newslettera!
i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami!

Prosimy o potwierdzenie newslettera przez e-mail.

bottom of page