top of page

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

bffa4aa7.jpg

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W BERLINIE

Olga Martin

+49 171-238-14-95

olga@immolla.com

Eiswaldtstr. 31

12249 Berlin

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ,

Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA PYTANIA

Wiadomość została wysłana!

Wysyłając wiadomość zgadzają się Państwo na przetwarzanie Waszych danych w celu przesłanie oferty. Informacje dotyczące przetwarzania informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

BERLIN

DZIELNICA

CHARLOTTENBURG

Dom na sprzedaż Berlin.jpg

Mieszkanie na sprzedaż w Berlinie - Charlottenburg

Lindenallee, 14050 Berlin 

W ofercie mamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w zachodniej części Berlina. Dzielnica nazywa się Westend i należy do okręgu Charlottenburg-Wilmersdorf.

mieszkanie_na_sprzedaż_w_berlinie_(2).p

Mieszkanie położone jest w tylnej części budynku i ma 60m2. Znajduje się na parterze i prowadzi do niego osobne wejście po schodach. Przez korytarz możemy wejść po prawej stronie do przestronnej sypialni z dwoma oknami. W przedpokoju są dwie duże szafy. Z przedpokoju, schodkami w dół dochodzimy do salonu połączonego z kuchnią. Kuchnia wyposażona jest w pralkę, zmywarkę i lodówkę. W łazience położone są kremowe płytki i wyposażona jest w wannę z prysznicem. W całym mieszkaniu położony jest parkiet.

 

 

Mieszkanie Berlin Salon z kuchnia.jpg
Mieszkanie Berlin Sypialnia (6).jpg

W 2013 roku mieszkanie zostało odremontowane. Ściany i sufit zostały otynkowane i pomalowane. Wtedy też pomalowano okna. Parkiet został wyszlifowany i frezowany, wymieniono listwy przypodłogowe. Wymieniono drzwi. Przebudowano rury kanalizacyjne oraz rury do grzejnika i baterii. W łazience wymieniono kabinę, brodzik, toaletę. Odświeżono również ściany i sufit w piwnicy. W 2018 roku odnowiono również schody wejściowe do mieszkania. Okno w kuchni i łazience wyposażona jest w roletę.

MIESZKANIE_NA_SPRZEDAŻ_bERLIN_-_CHARLOT

POŁOŻENIE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W BERLINIE

Mieszkanie położone jest w jednej z najlepszych dzielnic Berlina - Charlottenburg. Zaraz przy placu Theodora Heuss (nazywany przez mieszkańców Theo). Nazwa pochodzi od pierwszego niemieckiego prezydenta federalnego.

Mieszkanie położone jest w jednej z najlepszych dzielnic Berlina - Charlottenburg. Zaraz przy placu Theodora Heuss (nazywany przez mieszkańców Theo). Nazwa pochodzi od pierwszego niemieckiego prezydenta federalnego. Pod placem znajduje się stacja metra U2 Theodor-Heuss-Platz. Z placu odjeżdża także bardzo dużo autobusów komunikacji miejskiej. Na placu znajduje się wiele restauracji i punktów gastronomicznych, a także supermarket. W 6 minut od mieszkania można dojść do hal, w których co roku odbywają się słynne targi Berlińskie (Messe Berlin). Budynek znajduje się na bardzo spokojnej ulicy Lindenalle. Po obu stronach ulicy rosną lipy od których ulica wzięła swoją nazwę. W okolicy znajdują się przedszkola, a także kilka szkół, między innymi Reinhold-Otto-Grundschule. W pobliżu znajduje się dużo ambasad i konsulatów zagranicznych.

 

Theodor-Heuss-Platz jest połączony w prostej linii z Bramą Brandenburską i ulicą Unter den Linden. Przez Kaiserdamm, Bismarckstraße i Straße des 17. Juni, Theodor-Heuss-Platz jest bezpośrednio dojedziemy do Ernst-Reuter-Platz, Kolumny Zwycięstwa, aż do Bramy Brandenburskiej i Unter den Linden.

Westend jest częścią Berlina, znajdującą się w zachodniej dzielnicy Charlottenburg-Wilmersdorf. Według pierwotnych planów miała być to kolonia willi, których część zachowała się do naszych czasów. Charakter budynków w dzielnicy Westend w Berlinie nie jest jednorodny i oprócz pięknych willi, możemy zobaczyć kamienice lub po prostu bloki mieszkalne. Dzielnica została nazwana na część wybitnej londyńskiej dzielnicy - Westend. Centralną i handlową częścią Westend jest ulica Reichsstraße, która znajduje się pomiędzy Theodor-Heuss-Platz a Steubenplatz.

 

W 1866 roku w dzisiejszej dzielnicy Berlina Charlottenburg, w pobliżu placu Theodor-Heuss zbudowano “kolonię willi Westend”. Model ten był angielskim pomysłem na podzielenie osiedli na różne obszary mieszkalne, i tak kolonia otrzymała nazwę zasłużonej londyńskiej dzielnicy "Westend". Szczególną cechą kolonii willowej jest nazewnictwo ulic w zależności od gatunku drzewa, które zostały tam posadzone. Jak na przykład Kasztanowa Aleja, Dębowa Aleja i Lipowa Aleja.

Berlin%20mieszkanie_edited.jpg

POZOSTAŁE INFORMACJE

Wszystkie dane opierają się wyłącznie na informacjach dostarczonych nam przez naszego klienta. Nie ponosimy odpowiedzialności za kompletność, dokładność i aktualność tych informacji. Wynajem pośredni jest zastrzeżony. Jeśli nieruchomość, jest już Państwu znana, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie. Przekazanie tego exposé osobom trzecim bez naszej zgody może skutkować roszczeniami o odszkodowanie. We wszystkich innych aspektach zastosowanie mają nasze Ogólne Warunki Handlowe.

 

Ta oferta jest objęta prowizją dla kupującego. W przypadku zakupu nieruchomości, należna będzie prowizja pośrednika w wysokości 3,57% (w tym VAT) ceny zakupu. Sprzedający płaci nam również w tej samej wysokości. Prowizja jest naliczana i należna w momencie zawarcia umowy przez notariusza na rzecz Olga Martin Immobilien. Koszty związane z podatkiem od przeniesienia własności, notariuszem i ewidencją gruntów ponosi kupujący.

Umów się na oglądanie mieszkania

Olga Martin

Licencjonowany pośrednik nieruchomości w Berlinie

+49 171-238-14-95

Moją specjalizacją jest zakup, wynajem i sprzedaż nieruchomości w Berlinie i Niemczech. Pomagam moim klientom przejść bezpiecznie przez każdy etap kupna. 

Pracuję w pięciu językach: niemieckim, angielskim, włoskim, hiszpańskim i oczywiście polskim.

Posrednik nieruchomosci Berlin.jpg
Acemire ALCA.png
Zapisz się do newslettera!
i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami!

Prosimy o potwierdzenie newslettera przez e-mail.

bottom of page