top of page

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

bffa4aa7.jpg

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W BERLINIE

Olga Martin

+49 171-238-14-95

olga@immolla.com

Eiswaldtstr. 31

12249 Berlin

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ,

Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA PYTANIA

Wiadomość została wysłana!

Wysyłając wiadomość zgadzają się Państwo na przetwarzanie Waszych danych w celu przesłanie oferty. Informacje dotyczące przetwarzania informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

SPRZEDANE

1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż

w ulubionej spokojnej dzielnicy Berlina - Spandau

Umeblowane mieszkanie na sprzedaż w Berlinie - Spandau

SPRZEDANE!

Obecnie w ofercie mamy do sprzedania umeblowane mieszkanie jednopokojowe w Berlinie w dzielnicy Spandau. Mieszkanie znajduje się w bloku wybudowanym w 1973 na piątym piętrze z windą. Budynek położony jest w bardzo spokojnej i zielonej dzielnicy. Z okien i balkonu rozpościera się piękny widok na park.  

 

Mieszkanie jest bardzo dobrze zaprojektowane. Składa się między innymi z przedpokoju i małego pomieszczenia, w które wbudowana jest szafa. W dużym pokoju jest miejsce na stół i kanapę. Po prawej stronie znajduje się wnęka do spania, w której znajduje się dwuosobowe łóżko. Część balkonu jest zabudowana, co daje dodatkową przestrzeń, w której można postawić na przykład stół z krzesłami. Z drugiej części balkonu rozprzestrzenia się piękny widok na okolicę.

 

Wyposażenie nieruchomości

 

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. W dużym pokoju znajduje się telewizor, stół jadalny z czterema krzesłami, lampa. Ponadto czerwona kanapa, stolik kawowy, fotel i regał. Łazienka jest wykafelkowana, wyposażona w wannę z prysznicem, umywalkę i toaletę. Nowoczesna, czerwona kuchnia wyposażona jest w lodówkę i zlewozmywak. Meble, sprzęty i kuchnia znajdujące się w mieszkaniu będą sprzedane razem z mieszkaniem. 

 

Mieszkanie może zostać od razu zamieszkane.

 

Położenie mieszkania do kupna w Berlinie

 

Nieruchomość położona jest w Berlinie w dzielnicy Spandau - Hakenfelde. W odległości 2 minut piechotą od bloku znajduje się przystanek autobusowy linii 675 i M45, który w 10 minut może dowieźć nas do centrum Spandau. 

 

Rok budowy bloku: 1973

Rok budowy instalacji: 1999

Typ ogrzewania: centralne - olej opałowy

Czynsz: 199,92 EUR

Świadectwo energetyczne dla budynków mieszkalnych: 155,9 kWh(m²*a)

Pozostałe informacje

 

Wszystkie dane opierają się wyłącznie na informacjach przekazanych nam przez naszego sprzedającego nieruchomość. Nie ponosimy odpowiedzialności za kompletność, poprawność i aktualność tych informacji. Przekazanie tego exposé osobom trzecim bez naszej zgody może skutkować roszczeniami o pośrednictwo lub odszkodowania. We wszystkich pozostałych aspektach obowiązują nasze Ogólne Warunki Handlowe.

 

Wohnung kaufen Spandau (9)
Wohnzimmer Wohnung kaufen Spandau (2)
Wohnzimmer Wohnung kaufen Spandau (6)