SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI 

W NIEMCZECH 

Jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, z chęcią pomogę Ci. 

Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości w Niemczech.

PROFESJONALNIE WYCENIĘ TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ

DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ MI TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

PROFESJONALNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI

W sprzedaży bardzo ważna jest dobra wycena nieruchomości. Na bieżąco śledzę ceny nieruchomości w Berlinie i w Niemczech, dlatego z chęcią podejmę się wyceny Twojej nieruchomości.

KOMUNIKACJA W

5 JĘZYKACH

Jako pośrednik nieruchomości w Berlinie pomagam moim klientom sprzedać ich mieszkanie lub dom w pięciu językach obcych 

(niemieckim, włoskim, hiszpańskim, angielskim i oczywiście polskim).

NAJLEPSZA USŁUGA DLA SPRZEDAJĄCEGO NIERUCHOMOŚĆ W NIEMCZECH

Opracuję i przedstawię sprawdzone techniki sprzedaży nieruchomości w Niemczech, które pozwolą na szybką sprzedaż nieruchomości. Nieruchomość zostanie wystawiona na najpopularniejszym niemieckim portalu z ogłoszeniami.

Zgłoszenie nieruchomości do sprzedaży
Wypełnij formularz, a przedstawię Ci ofertę współpracy.
Nieruchomość do sprzedania
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Olga Martin z siedzibą przy Naugarder Str. 39 w 10409 Berlinie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dziękuję za przesłanie oferty! Wkrótce skonaktuję się

z Państwem!

Pośrednictwo w

sprzedaży

nieruchomości

Codziennie sprzedaję mieszkania, domy, biura i działki. Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości w Niemczech. Mam wieloletnie doświadczenie oraz narzędzia, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzę cały proces sprzedaży, od utworzenia profesjonalnej oferty nieruchomości, przez negocjacje aż po przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi. Sprzedaję nieruchomości w Berlinie i okolicach. 

Agent nieruchomosci Berlin.jpg

Jak będzie przebiegała nasza współpraca? 

KROK 1

SPOTKANIE Z POŚREDNIKIEM NIERUCHOMOŚCI

​Każdą współpracę z moimi klientami rozpoczynamy od dłuższej rozmowy. ​Pierwsze spotkanie zazwyczaj odbywa się w nieruchomości, którą chcesz sprzedać.

Jeśli mieszkasz z dala od nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż, wszelkie formalności możesz załatwić przez telefon i korespondencyjnie.

W czasie spotkania porozmawiamy przede wszystkim na temat Twoich oczekiwań.

 

Przeanalizuję niezbędną do sprzedaży dokumentację. Przygotuję materiał potrzebny do wyceny nieruchomości, a także do zrobienia oferty. Na miejscu wykonam zdjęcia profesjonalnym aparatem i zmierzę nieruchomość w celu stworzenia planu nieruchomości. Następnie zbiorę wszystkie informacje techniczne potrzebne do publikacji, takie jak metraż, pomieszczenia przynależne, wysokość opłat i inne. Oczywiście porozmawiamy o cenie ofertowej - od tego zaczynam układanie strategii marketingowej. Każde spotkanie na przyjęcie nieruchomości do mojej oferty kończy się zawarciem umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która jest podstawą moich późniejszych działań.

Spotkanie z pośrednikiem nieruchomości w Berlinie
Sprzedaż mieszkania w Berlinie

KROK 2

WYCENA NIERUCHOMOŚCI I PUBLIKACJA OFERTY

Po rzetelnej wycenie, przedstawię Ci konkretną strategię sprzedaży nieruchomości w Berlinie. Następnie zajmę się stworzeniem kompletnej oferty nieruchomości. Zostanie ona oparta o opis po polsku i po niemiecku, a także materiał zdjęciowy i rzut nieruchomości. Ważnym punktem jest przedstawienie oferty w ciekawy i korzystny sposób. Gotowa oferta zostanie opublikowana na najbardziej popularnych portalach ogłoszeniowych w Niemczech, a także wyślę ją do bazy potencjalnych klientów.

KROK 3

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI

Jako agent nieruchomości w Berlinie, umawiam się często na spotkania z klientami w różnych porach dnia, od wczesnego rana do późnego wieczoru, a także w weekendy. Nie musisz w nich uczestniczyć. Oszczędzaj swój czas, a ja zajmę się pokazaniem nieruchomości, przekazaniem informacji i przyjęciem od klienta oferty kupna. 

Agent nieruchomości w Berlinie
Sprzedaż domu w Berlinie

KROK 4

NEGOCJACJE I PRZYGOTOWANIE TRANSAKCJI

Bardzo ważnym elementem sprzedaży są negocjacje. Przeprowadzę za Ciebie negocjacje na najwyższym poziomie, uwzględniając w nich Twój interes i na bieżąco informując Cię o postępach. O tym, że moje działania są skuteczne potwierdza wysoki próg sprzedaży domów i mieszkań w Berlinie. Ostateczna decyzja o przyjęciu lub odrzuceniu oferty kupna nieruchomości należy zawsze do Ciebie. W momencie, gdy zaakceptujesz cenę i pozostałe warunki sprzedaży, przygotuję niezbędne dokumenty i wyjaśnię, co będzie potrzebne z Twojej strony.

KROK 5

SPRZEDAŻ I PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI

Będę towarzyszyć Ci podczas całego procesu transakcji i we współpracy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi, zapewnimy bezpieczeństwo i płynność przebiegu sprzedaży. Po zakończeniu formalności i rozliczeniu płatności umówionej ceny, pozostanie jeszcze tylko spisać protokół zdawczo-odbiorczy i przekazać nieruchomość nowemu właścicielowi.

Sprzedaż nieruchomości nigdy nie była tak prosta. Zaufało mi już setki zadowolonych klientów. Celem umówienia spotkania proszę o kontakt telefoniczny pod numerem:

+49 171-238-14-95.

Sprzedaż nieruchomoście w Berlinie

Usługi pośrednika nieruchomości w Berlinie:

  • Obliczenie wartości nieruchomości

  • Przygotowanie oferty i certyfikatu energetycznego

  • Prezentacja oferty w portalach internetowych

  • Wysłanie oferty do grupy potencjalnych klientów

  • W razie potrzeby reklama w lokalnych czasopismach i magazynach

  • Kontakt z zainteresowanymi nabywcami

  • Planowanie terminów oględzin nieruchomości z potencjalnymi klientami

  • Negocjacje warunków umowy z klientami

  • Wsparcie podczas spotkania z notariuszem

Agencja nieruchomości Berlin

Wybór biura nieruchomości przez sprzedającego

 

Sprzedaż nieruchomości nie jest łatwym zadaniem. Równie trudny jest wybór agencji nieruchomości, z którą współpraca będzie układała się pomyślnie. Na co należy zwrócić uwagę wybierając agenta nieruchomości, któremu powierzymy sprzedaż naszego mieszkania?

Agencja nieruchomości Niemcy
Profesjonalizm to podstawa

 

Klient, który nie codziennie ma do czynienia z handlem nieruchomościami, nie ma świadomości, jak duża wiedza jest potrzebna, by sprzedać nieruchomość. Sporządzenie dobrej oferty nieruchomości, która posłuży jej szybkiej sprzedaży, rozpoczynam od przygotowania nieruchomości do wykonania zdjęć, które ukażą się w ofercie. Warto pamiętać, że klient kupuje oczami i dlatego wielką uwagę przykładam do tego, by zdjęcia mieszkania były ciekawe i w jak najlepszym świetle pokazywały mieszkanie. Dokładny opis nieruchomości oraz atrakcyjne zdjęcia to podstawa dobrze sporządzonej oferty, która ukaże się w mediach i najpopularniejszych portalach internetowych w Niemczech. Wydawałoby się, że na tym koniec, ale tak naprawdę jest to początek procesu sprzedaży. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie sprawnego procesu sprzedaży, który oparty jest na umiejętności komunikacji.

Agencja nieruchomości w Berlinie
Agent nieruchomości w Berlinie
Dialog podstawą dobrej komunikacji

 

Praca pośrednika nieruchomości polega na rozmowach, negocjacjach oraz ciągłych kontaktach z ludźmi. Pracując w zawodzie pośrednika wiem, że komunikacja to przede wszystkim dialog. Rozmowa, wsłuchanie się w potrzeby klienta oraz umiejętność zdiagnozowania oraz nazwania marzeń to pierwszy krok do zakończenia transakcji sukcesem.

 

Dzięki umiejętności słuchania oraz rozpoznawania potrzeb klienta dużo szybciej jestem w stanie doprowadzić do pozytywnego zakończenia procesu sprzedaży. Wieloletnia znajomość rynku pozwala pomóc w określeniu realiów rynku, co przekłada się na skrócenie czasu sprzedaży nieruchomości.

Wybór agencji nieruchomości to przede wszystkim wybór agenta, który dzięki umiejętnościom, wiedzy oraz doświadczeniu w sprawny sposób przeprowadzi klienta przez zawiłości procesu negocjacji, pomoże w zgromadzeniu dokumentów niezbędnych do zbycia nieruchomości oraz przygotuje transakcję od strony formalnej.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

 

Po pierwsze mam odpowiednie wykształcenie, przygotowanie zawodowe i doświadczenie w obrocie nieruchomościami, a także znajomość prawa niemieckiego. Biegle władam językiem niemieckim, angielskim, włoskim, hiszpańskim i oczywiście polskim :). Mogę poszczycić się tytułem wykwalifikowanego sprzedawcy i posiadam nie tylko odpowiednie przeszkolenie, ale także licencję maklera nieruchomości. Obrót nieruchomościami związany jest także ze znajomością obowiązującego prawa cywilnego w Niemczech, w czym także służę pomocą. Prawo niemieckie różni się od polskiego, dlatego trzeba pamiętać o jego specyfice, aby uniknąć przykrych i kosztownych konsekwencji.

Po drugie na bieżąco sprawdzam informację dotyczące aktualnej specyfiki niemieckiego rynku nieruchomości, co sprawia, że możesz mieć stuprocentową pewność co do rzetelności wyceny i transakcji.

Po trzecie na rynku niemieckim działam od wielu lat, podczas których zdążyłam zgromadzić wokół siebie grono znakomitych fachowców z branży prawnej, architektonicznej i budowlanej.

Wszystkie te elementy przekładają się na odpowiednio dużą liczbę zadowolonych klientów.

Możesz zgłosić swoją nieruchomość za pomocą formularza. Wpisując podstawowe dane nieruchomości, którą chcesz sprzedać.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

bffa4aa7.jpg

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W BERLINIE

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ,

Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA PYTANIA