top of page

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

bffa4aa7.jpg

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W BERLINIE

Olga Martin

+49 171-238-14-95

olga@immolla.com

Eiswaldtstr. 31

12249 Berlin

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ,

Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA PYTANIA

Wiadomość została wysłana!

Wysyłając wiadomość zgadzają się Państwo na przetwarzanie Waszych danych w celu przesłanie oferty. Informacje dotyczące przetwarzania informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

Rzut mieszkania.jpg

2 POKOJOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ
GDAŃSK ŻABIANKA

2 POKOJOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ
ul. Pomorska 94, 80-333 Gdańsk
92.000 Euro

W ofercie mamy 2 pokojowe mieszkanie w budynku z 1971 roku. Mieszkanie położone jest na 8 piętrze. W bloku znajduje się winda. Mieszkanie ma 36,80 m², na które składają się duży pokój połączony z aneksem kuchennym i sypialnia. Do łazienki prowadzi korytarz. W mieszkaniu jest balkon.

 

Rok budowy: 1971

Ogrzewanie: centralne

Certyfikat energetyczny: 80,95 kWh/(m2a)

 

LOKALIZACJA

Mieszkanie położone jest w bardzo dobrej lokalizacji w Gdańsku Żabiance, która daje świetne możliwości inwestycyjne. Mieszkanie może być wynajmowane długotermino przez studentów:

 

- Akademio Wychowania Fizycznego i Sportu oddalona o ok. 2 km,
- Wyższa Szkoła Zdrowia oddalona o ok. 2 km,
- Uniwersytet Gdański oddalony o ok. 3 km

 

Mieszkanie może być wynajmowane także krótkoterminowo, ponieważ plaża i morze oddalone są o ok. 1 km.

 

Koło bloku znajduje się zarówno przestanek autobusowy i tramwajowy (2, 4, 5, 6, 8). Do plaży w Jelitkowie dojedziemy samochodem w 5 minut. Niedaleko mieszkania znajdują się supermarkety, apteka, przedszkole i szkoły.

Pozostałe informacje

 

Wszystkie dane opierają się wyłącznie na informacjach przekazanych nam przez naszego sprzedającego nieruchomość. Nie ponosimy odpowiedzialności za kompletność, poprawność i aktualność tych informacji. Przekazanie tego exposé osobom trzecim bez naszej zgody może skutkować roszczeniami o pośrednictwo lub odszkodowania. We wszystkich pozostałych aspektach obowiązują nasze Ogólne Warunki Handlowe.

Oferta ta podlega prowizji dla kupującego. Prowizja dla kupującego w wysokości 3,57 % ceny zakupu, w tym 19% VAT, jest naliczana i należna po notarialnym zawarciu umowy kupna. Płatne po podpisaniu umowy kupna u notariusza na rzecz Olga Martin Immobilien. Podatek od przeniesienia własności gruntu, koszty notarialne i koszty prowadzenia księgi wieczystej ponosi kupujący.

 

3
Acemire ALCA.png
Zapisz się do newslettera!
i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami!

Prosimy o potwierdzenie newslettera przez e-mail.

bottom of page