SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

bffa4aa7.jpg

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W BERLINIE

Olga Martin

+49 171-238-14-95

olga@immolla.com

Eiswaldtstr. 31

12249 Berlin

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ,

Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA PYTANIA

Wiadomość została wysłana!

Wysyłając wiadomość zgadzają się Państwo na przetwarzanie Waszych danych w celu przesłanie oferty. Informacje dotyczące przetwarzania informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

DOM

NA SPRZEDAŻ

BERLIN

DZIELNICA

WITTENAU

Dom na sprzedaż Berlin.jpg

Idealny dom dla rodziny na sprzedaż w Berlinie - Wittenau

Wyobraź sobie ciepły, jesienny poranek kiedy na tarasie w swoim ulubionym fotelu pijesz kawę. Patrzysz na zadbany ogród i jabłoń, na której właśnie pojawiły się jabłka.

Haus_für_Traume.jpg

Do domu prowadzi wejście przez oszklony przedpokój, dzięki któremu do domu wpada bardzo dużo światła. Jest to idealne miejsce na postawienie kompletu rattanowego, aby cieszyć się widokiem na ogród nawet w chłodniejsze dni. Następnie wchodzimy do dużego pokoju, w którym jest wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić całą rodzinę na kanapie przed płonącym kominkiem.

 

 

1 EG Wohnzimmer.jpg
1 EG Wintergarten (6).jpg

Stamtąd mamy wejście do mniejszego pokoju, który może służyć jako idealna garderoba, ponieważ po obu stronach znajdują się szafy. Z dużego pokoju jest wejście do kuchni wyposażonej w kuchenkę, zmywarkę i inne sprzęty kuchenne. Na parterze znajduje się także sypialnia dla rodziców z pięknym widokiem na ogród. Łatwo można przejść do łazienki wyposażonej w wannę, i prysznic.

1 OG Wintergarten (5).jpg

PIĘKNY DOM NA SPRZEDAŻ W BERLINIE

Na piętro prowadzą nas piękne, drewniane schody. U góry znajdują się trzy pokoje, ogród zimowy, druga łazienka z wanną i dwoma umywalkami. W małym pomieszczeniu obok można podłączyć pralkę i suszarkę.

Stamtąd prowadzą schody do strychu, który wyposażony jest w klimatyzację. 

 

Cały dom otoczony jest zielenią, z przodu dom osłonięty jest od mało uczęszczanej ulicy drzewami, a z tyłu znajduje się zadbany ogród z idealnym miejscem do zabaw dla dzieci. Jest tam miejsce na piaskownicę, a także mały domek, na który można się wspiąć. W ogrodzie stoi także mały domek, w którym można schować narzędzia. Obok domu stoi garaż.

​​​

1 Garten (47).JPG

POZOSTAŁE INFORMACJE

Wszystkie dane opierają się wyłącznie na informacjach dostarczonych nam przez naszego klienta. Nie ponosimy odpowiedzialności za kompletność, dokładność i aktualność tych informacji. Wynajem pośredni jest zastrzeżony. Jeśli nieruchomość, jest już Państwu znana, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie. Przekazanie tego exposé osobom trzecim bez naszej zgody może skutkować roszczeniami o odszkodowanie. We wszystkich innych aspektach zastosowanie mają nasze Ogólne Warunki Handlowe.

 

Ta oferta jest objęta prowizją dla kupującego. W przypadku zakupu nieruchomości, należna będzie prowizja pośrednika w wysokości 3% ceny zakupu. Bez podatku VAT zgodnie z § 19 UStG małe przedsiębiorstwo. Sprzedający płaci nam również w tej samej wysokości. Prowizja jest naliczana i należna w momencie zawarcia umowy przez notariusza na rzecz Olga Martin Immobilien. Koszty związane z podatkiem od przeniesienia własności, notariuszem i ewidencją gruntów ponosi kupujący.

Umów się na oglądanie domu

Licencjonowany pośrednik nieruchomości w Berlinie

+49 171-238-14-95

Moją specjalizacją jest zakup, wynajem i sprzedaż nieruchomości w Berlinie i Niemczech. Pomagam moim klientom przejść bezpiecznie przez każdy etap kupna. 

Pracuję w pięciu językach: niemieckim, angielskim, włoskim, hiszpańskim i oczywiście polskim.

Posrednik nieruchomosci Berlin.jpg
Acemire ALCA.png